VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM

Whole Vampire Knight World And Something More
 
Регистрирайте сеРегистрирайте се  ИндексИндекс  PortalPortal  ВходВход  

 

 Къщата на Зеро и Юки

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Зеро Кирию
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Зеро Кирию


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 103
Type/Race : VAMPiRE / HUNTER
Vampire Level : LEVEL D
Age : 53

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyСъб 10 Окт 2009, 7:40 pm

First topic message reminder :

- Е Юки пристигнахме. Тук ще живеем известно време Wink Точно както ти искаше хубава уютна къщичка до езерцето Wink . Е какво ще кажеш ?

ПП: Ето и кащичката, която построих специално за моята Юки:
Къщата на Зеро и Юки - Page 3 7-23-08lakehouse3Къщата на Зеро и Юки - Page 3 1zmnnlc

Ето и как изглежда вътре:
Къщата на Зеро и Юки - Page 3 3d11f596-500x380

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 29bc5rlКъщата на Зеро и Юки - Page 3 11sngp0

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 0342399b-500x382Къщата на Зеро и Юки - Page 3 6xxbgw

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 2lww239Къщата на Зеро и Юки - Page 3 R1ga6g

Ето и спалнята:
Къщата на Зеро и Юки - Page 3 New-york-lake-house-bedroomКъщата на Зеро и Юки - Page 3 314uwav
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyПет 16 Окт 2009, 7:32 pm


Една топла целувка ме събуди. Той стоеше седнал на пода точно срещу мен и ме гледаше с усмивка. "Как е възможно да има толкова красиви очи? И тези сини като небето очи да ме гледат така влюбено. С какво ли заслужих това щастие?"
- Здравей. - Усмихнах се аз на Зеро. - Чаках те, но явно съм заспала. Ти кога дойде? Много ли ме чакаше да се събудя? О извинявай, но сигурно съм била много изморена след днешната битка в гората.
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Зеро Кирию
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Зеро Кирию


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 103
Type/Race : VAMPiRE / HUNTER
Vampire Level : LEVEL D
Age : 53

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyПет 16 Окт 2009, 7:42 pm

Усмихнах се и я целунах по челото.
- Не се безпокои принцесо.Доитох преди няколко минути, но неисках да те будя беше толкова красива като ангел. - хванах ръката и я целунах нежно.
- Сърце не ми даде да те събудя беше много красива.
Върнете се в началото Go down
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyПет 16 Окт 2009, 7:51 pm


- Зерооо, престани да ме ласкаеш така. Вече ми става неудобно. - Казах аз и се свих леко. Протегнах едната си ръка и прокарах пръсти през косата му. Беше толкова мека, като коприна. - Няма ли да ме целунеш? Или те е страх да се доближиш до мен? Аз няма да те захапя. Или поне не много. - Казах аз и се усмихнах палаво. - Хайде, ела по-близо.
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Зеро Кирию
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Зеро Кирию


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 103
Type/Race : VAMPiRE / HUNTER
Vampire Level : LEVEL D
Age : 53

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyСъб 17 Окт 2009, 10:24 am

Приближих се малко и казах.
- Така добре ли е ? - тя ме подкани с прасче и аз се приближих още малко.
- Ела тук. - каза ми тя и аз се приближих. Допрях устни до нейните и целунах нейните меки устни.
Върнете се в началото Go down
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyСъб 17 Окт 2009, 11:32 am


- Само толкова ли можеш Зеро? - Усмихнах се аз. - Покажи ми нещо различно, моля те. - Запърхах с мигли аз. Защо през главата ми минаваха такива мисли, когато бях в неговата компания. "Какво ми правиш Зерооо? Защо ми влианеш така? С какво успя да ме омагьосаш толкова? Започвам да те обиквам все по-силно и не мога да спра този процес." Мислих си аз докато гледах сините му очи.
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Зеро Кирию
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Зеро Кирию


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 103
Type/Race : VAMPiRE / HUNTER
Vampire Level : LEVEL D
Age : 53

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyНед 18 Окт 2009, 8:42 am

Целунах я по челото, а после по нослето. Сложих рака на талията и легнах при нея на дивана. Целунах я няколко пъти внимателно по нейното вратле, а после и няколко целувки по рамото и. Притиснах я към сабе си и казах.
- За теб сам готов на всичко.
Върнете се в началото Go down
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyНед 18 Окт 2009, 8:57 am


- На всичко? И какво разбираш под всичко? - Нямам представа, какво ме прихвана, че му говоря така. Но той никога не е бил приказлив и ми е много интересно, какво ще ми разкрие след толкова години мълчание. Прегърнах го силно и го целунах по врата. Ухаеше на гора. Прокарах пръстите си през косата му и приближих лицето му до своето. - Какво ми правиш? Защо ме караш да се чувствам така?
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Зеро Кирию
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Зеро Кирию


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 103
Type/Race : VAMPiRE / HUNTER
Vampire Level : LEVEL D
Age : 53

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyНед 18 Окт 2009, 9:10 am

- Под всичко имам предвит абсолютно всичко.Само ми кажи какво искаш принцесо и ще го направя за теб. - целунах я отново и продължих.
- Какво ти правя ли ? Обичам те това правя но по важно е ти какво рпавиш на мен ? Обикновенно сам много тих и неговоря с никoй неказвам как се чувствам.
Върнете се в началото Go down
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyНед 18 Окт 2009, 9:17 am


- Сега искам теб. Желая те. Като се замисля, че те желаех и преди толкова години, но ти тогава все бягаше от мен. Хранеше се с кръвта ми, но в същото време бягаше. Нямам представа защо постоянно си припомням онзи момент, когато замалко да ме целунеш, но пак се отдръпна. Явно тази целувка ми е станала като фиксидея от тогава. - Обясних му аз и го целунах страстно.
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Зеро Кирию
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Зеро Кирию


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 103
Type/Race : VAMPiRE / HUNTER
Vampire Level : LEVEL D
Age : 53

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyНед 18 Окт 2009, 9:46 am

- Тогава небях сигорен да ли изпитваш нещо към мен и докато се реша да ти кажа ти се ожени за Канаме. - казах аз и я целунах по брадичката.Вдигнах ръката която беше на кръста и малко нагоре и блузката и започна де се вдига с ръката ми.След малко се покажа прекрасното и коремче.
- Имаш страхотно тяло красавице.
Върнете се в началото Go down
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyНед 18 Окт 2009, 10:10 am


"Тогава можеше да ме спреш!" помислих си аз и една сълза се отони от окото ми. "Защо не ме спря тогава? Защо не ми каза тогава, колко ме обичаш?" Сълзите потекоха, а аз можех да му кажа само едно - Благодаря! - Гледах сините му очи и потъвах в тях. "Дали наистина си мой? Дали наистина ме обичаш както казваш? Или просто изпълняваш прищявката на една разглезена вампирска принцеса. Една прищявка, един детски блян, мечта, до скоро неусъществимо желание."
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Зеро Кирию
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Зеро Кирию


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 103
Type/Race : VAMPiRE / HUNTER
Vampire Level : LEVEL D
Age : 53

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyНед 18 Окт 2009, 10:14 am

- Хей,хей какво има защо плачеш ? - казах аз притеснено и изтрих сълзите и.
- Кажи ми какво има красавице ? Аз ли направих нещо ? Добре ли си ? - махнах ръката от краста и я погалих по главата.
- Сажелявам ако аз напраих нещо.
Върнете се в началото Go down
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyНед 18 Окт 2009, 10:20 am


- Не ... Аз просто .... Не .... Не мога да ти кажа. Няма ми нищо. Ще се оправя. Не си ти виновен, а аз. Защото вместо да се радвам, че сега си тук до мен, аз си мисля за минали работи. Не си ти виновен Зеро. Прости ми. Аз съм глупачка. Най-голямата глупачка на този свят. - Сълзите ми продължиха да се стичат по бялото ми лице, а аз се сгуших в силното му тяло като малко изплашено дете.
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Зеро Кирию
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Зеро Кирию


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 103
Type/Race : VAMPiRE / HUNTER
Vampire Level : LEVEL D
Age : 53

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyНед 18 Окт 2009, 3:53 pm

- Юки не говори така ти си най-невероятното момиче вече жена коят опознаавам.Ти си всичко за което може да мечтае един мъж.Обичам те Юки и дори и когато умра няма да спра да те обичам и немога да повярвам че казаваш че си най-голямата глупачка на света ти не си глува ти си страхотна ако всички жения бяха като теб света щеше да е едно прекрасно място. - казах аз и я прегърнах изрих салзите и и я целунах по челото.
Върнете се в началото Go down
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyНед 18 Окт 2009, 6:00 pm


- Но ти само ме ласкеш. - Усмихнах се аз. - Добре. Обещавам. Повече няма да говоря такива работи. Ако ти ми обещаеш да не говориш за смърт и за раздели. - Погледнах сините му очи. Те ме гледаха с толкова любов. - Моля те, прегърни ме. Прегърни ме силно. Искам да усетя допира на кожата ти с цялото си тяло. - Казах аз и притворих очи.


Последната промяна е направена от ЮКИ КЮРАН на Вто 20 Окт 2009, 6:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Зеро Кирию
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Зеро Кирию


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 103
Type/Race : VAMPiRE / HUNTER
Vampire Level : LEVEL D
Age : 53

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyНед 18 Окт 2009, 6:35 pm

Прагарнях я и я притиснах кам себе си. Ръцете ми бяха на кръста и, а устните ни бяха на сантиметри разтояние. Усещах как диша, как сърцето и бие все по-барзо, докато сантиметрите между устните ни се съкращаваха. Спрях да ги доближавам за момент и казах.
- Обещавам, че повече няма да говоря за смърта си, но имам една мисъл, която ми се варти в главата от доста време. Ако умра кой ще продалжи рода ми, кой ще си спомня за мен, кой ще плаче, когато си спомня за мен, кой ще се гордее с това?
Върнете се в началото Go down
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyВто 20 Окт 2009, 7:00 pm


- Зерооо!? - Думите му малко ме стреснаха. Хванах с две ръце главата му и прошепнах. - Искаш ли да си имаме дете? Искаш ли аз да съм майката на сина ти? - След това го целунах по врата. Притиснах го силно до себе си, а косата му покриваше затворените ми очи. Какво ли ши мислеше в тези секунди? Какво ли искаше в тези секунди? Той не можеше директно да ме каже, че иска да има дете от мен. Явно зададе така въпроса си, за да мога аз да му го кажа. Защо и в този момент реши пак да е мълчаливия и сдържания. А дали наистина иска деца от мен?
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Зеро Кирию
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Зеро Кирию


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 103
Type/Race : VAMPiRE / HUNTER
Vampire Level : LEVEL D
Age : 53

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyВто 20 Окт 2009, 8:26 pm

"Да ли исках аз си мечтаех тя да е майката на сина ми"Бях сигорен че ще е момче знаех го отдавна,а и обичах Юки и това щеше да е символ на любовта ми към нея и в това дете винаги ще има една малка част от мен.То ще закриля майка си ще я обича и ще и напомня че и аз също я обичам.
- Юки бих бил най-щастливия човек на света ако ти си майка на детето ми. - казах аз и я целунах нежно и внимателно.
Върнете се в началото Go down
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyВто 20 Окт 2009, 8:42 pm


- Ооо Зеро!? - Една сълза се стече по бузата ми. Целунах го страстно и му прошепнах. - Ами добре. - Той ме погледна странно. - Хайде мили, какво чакаш? Да си направим бебе тогава. - Усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Зеро Кирию
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Зеро Кирию


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 103
Type/Race : VAMPiRE / HUNTER
Vampire Level : LEVEL D
Age : 53

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyСря 21 Окт 2009, 12:01 pm

Разсмях се леко и попитах.
- От къде този ендосиазъм ? Сигорна ли си че го искаш ? Дете от мен,а не от Канаме ? - попитах аз тихо и я притиснах към себе си като прокарах леко ръка под блузката и. Very Happy
Върнете се в началото Go down
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyСря 21 Окт 2009, 12:17 pm


- Ей. Първо от канаме вече имам две големи деца. А и знаеш, че обичам малките дечица. Какъв е проблема точно сега да се сдобия с още едно хлапе. Аз винаги съм искала голямо семейство и ти знаеш това. А и щом те питам дали искаш да си имаме дете, значи съм го обмислила достатъчно добре. Не мислиш ли?


Последната промяна е направена от ЮКИ КЮРАН на Сря 21 Окт 2009, 1:42 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Зеро Кирию
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Зеро Кирию


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 103
Type/Race : VAMPiRE / HUNTER
Vampire Level : LEVEL D
Age : 53

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyСря 21 Окт 2009, 1:38 pm

- Естествено. - започнах да я целувам нежно и внимателно по врата и да казвам тихо.
- Обичам те. - целунах я още няколко пъти и спрях за малко.
- Хайде бебетата не се правят с говорене. - казах аз и се размях леко.
Върнете се в началото Go down
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyСря 21 Окт 2009, 1:48 pm


- Ах ти. - Усмихнах се и аз и с едно движение разкъсах ризата, която до скоро аз бях облякла. - Май утре ще ти шия копчетата. - И двамата се разсмехме. Завъртях го и легнах върху него. Започнах да целувам гърдите му, а той галейки ме бавно започна да повдига прозрачното ми потниче нагоре. Спрях за миг с целувките и протегнах ръцете си нагоре, а той съблече потника.
- Красива си. - Каза той сядайки и започна нежно да ме целува по голата гръд.


P.S. Мило налага ми се да изляза за няколко часа, така че ще продължа довечера с писането.
Kisses your Yuuki =D
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Зеро Кирию
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Зеро Кирию


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 103
Type/Race : VAMPiRE / HUNTER
Vampire Level : LEVEL D
Age : 53

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyСря 21 Окт 2009, 2:15 pm

Прокарах език по врата и с няколко нежни целувки се прехвърлих на устните и. Сложих реце на кръста и я придърпах по близо към мен.
- Колко пъти съм си мечтал да си толкова близо до мен. - казах аз тихичко и продължих с целувките. Тя легна на дивана и аз застанах над нея. Започнах да я целувам по коремчето и бавно слизах надолу. Започнах бавно да свалям боксерките и надолу и продължавах с целувките.

П.П. - Щете чакам гушшш. Ама само не бях сигурен, с какво е, затова писах първото, което ми дойде на ум.
Върнете се в началото Go down
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 EmptyПет 23 Окт 2009, 11:59 am


Търкулнахме се на земята, а Зеро се доближи до врата ми с целувки. Изведнъж ме захапа. Аз изохках леко, но не казах нищо, защото си спомних как изглеждаше след битката в гората. Когато приключи той облиза зъбите си и ме погледна сериозно.
- Извинявай! Просто неможех да се сдържа. - Аз само се усмихнах.
- Сега ще ти го върна. - Казвайки го завъртях и легнах върху него. После на свой ред го захапак. Пих само глътка две. Беше ми малко странно. С Канаме никога не бяхме правили секс целите покрити със своята и кръвта на другия. При Зеро всичко беше различно. Някак си той беше по-припрян и нетърпелив, но и нежен. Това бе разбираемо, защото бе желал тази нощ толкова години.
На сутринта целия под беше покрит с нашата кръв. Всичко беше разхвърляно, а ние лежахме покрити само с неговата риза. Защо ли? Бях го прегърнала силно. Надявах се с цялата си душа и сърце, че сме успели да си създадем наследник. Лежахме мълчейки, а аз усещах как той продължава да ме изпива с поглед. Изведнъж настръхнах.
- Студено ли ти е?
- Не. Просто .... Харукай е вече в Академията. Трябва да се изкъпя и да отида да го посрещна. Нали не е проблем?
- Не принцесо, върви спокойно. - Зеро ме целуна нежно и аз избягах в банята.
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Sponsored content





Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Зеро и Юки   Къщата на Зеро и Юки - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Зеро и Юки
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Афин-Черният замък
» Стаята на Зеро Кирию
» Къщата на Ван Хелсинг
» Къщата на Рима и Сенри
» Къщата на Джийн Блек

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM :: ~ ~ ~ WHOLE VAMPiRE KNiGHT WORLD ~ ~ ~ :: Градчето :: Къщите-
Идете на: