VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM

Whole Vampire Knight World And Something More
 
Регистрирайте сеРегистрирайте се  ИндексИндекс  PortalPortal  ВходВход  

 

 Коридорите

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ана Кюран
Student from Night Class And Cross Academy Guardian
Student from Night Class And Cross Academy Guardian
Ана Кюран


Join date : 03.10.2009
Брой мнения : 214
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL A
Age : 28

Коридорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Коридорите   Коридорите - Page 2 EmptyНед 04 Окт 2009, 6:54 pm

First topic message reminder :

Това са коридорите.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-knight.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Джаки Крос
Student from Night Class
Student from Night Class
Джаки Крос


Join date : 15.11.2009
Брой мнения : 17
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL B - ARiSTOCRAT
Age : 34

Коридорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите - Page 2 EmptyВто 24 Ное 2009, 9:11 am

Джаки се облегна назад и извърна очи към прозореца. Да разказва за себе си беше малко странно, но пък не беше неприятно, така че щеше да си говори без проблеми:
- Ами... майка ми беше чистокръвна, но изчезна без следа когато бях на седем, а баща ми никога не съм го познавала. Той ечовек, възможно е и съвпадението с имената ни с Директора на Академията да е просто съвпадение, но леля ми ме прати тук. Отраснала съм иначе във Великобритания, като дълго време съм и учила с хора, човешки деца.- погледна Ана и леко вдигна рамене:- Може би това ми помогна малко да въздържам глада си повече, не знам. Това, което помня за майка си е, че и тя не обичаше да хапе и превръща, може би е някакво наследствено...- усещаше, че може да се довери на другото момиче:- А дойдох тук, защото искам да открия баща си, който и да е и каквото и да прави.
Върнете се в началото Go down
Ана Кюран
Student from Night Class And Cross Academy Guardian
Student from Night Class And Cross Academy Guardian
Ана Кюран


Join date : 03.10.2009
Брой мнения : 214
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL A
Age : 28

Коридорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите - Page 2 EmptyВто 24 Ное 2009, 9:51 am

- Аха. Интерено. Аз нямам нищо за разказване. Отрастнах в щастливо семейство и това е. Преместихме се тук от скоро и аз сега патрулирам. - отвърна момичето.
- Сигурна съм, че знаеш за нас, така че няма смисъл да се обяснявам, нали? - попита засмяна.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-knight.bulgarianforum.net
Джаки Крос
Student from Night Class
Student from Night Class
Джаки Крос


Join date : 15.11.2009
Брой мнения : 17
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL B - ARiSTOCRAT
Age : 34

Коридорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите - Page 2 EmptyВто 24 Ное 2009, 9:56 am

- Вие сте известно семейство. Високоуважавано от всички вампири.- кимна положително Джаки:- И се радвам изключително много да се запозная с теб, като представителка на Кюран.- по думите на леля си Мирка, Джаки можеше наистина само да изпитва респект и уважение към рода и наследниците на Кюран.
Върнете се в началото Go down
Ана Кюран
Student from Night Class And Cross Academy Guardian
Student from Night Class And Cross Academy Guardian
Ана Кюран


Join date : 03.10.2009
Брой мнения : 214
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL A
Age : 28

Коридорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите - Page 2 EmptyВто 24 Ное 2009, 10:17 am

- Благодаря за думите ти. - отвърна вампирката. После се замисли. "Какво ли щеше да бъде, ако не бях родена в тази фамилия, а бях в по низш ранг или... човек?" Тя бързо се отърси от тези неприятни мисли.
- Дано само да не променя мннението ти за нас, най-вече за мене. - подсмихна се тя.
- Надявам се, че ме считаш за приятелка, а не за твоя... господарка. - вметна тя просто докато си мислеше.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-knight.bulgarianforum.net
Джаки Крос
Student from Night Class
Student from Night Class
Джаки Крос


Join date : 15.11.2009
Брой мнения : 17
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL B - ARiSTOCRAT
Age : 34

Коридорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите - Page 2 EmptyВто 24 Ное 2009, 11:04 am

- Ами да, защо не.- отвърна усмихнато. Самата дума приятелство беше изключително ценна за Джаки, като момиче живяло сред хора за да е уж в безопасност, сприятеляването беше един вид мит. Така, че сега беше и изненадана и радосдтна от думите на Ана... да бъдат приятелки, разбира се.
Върнете се в началото Go down
Ана Кюран
Student from Night Class And Cross Academy Guardian
Student from Night Class And Cross Academy Guardian
Ана Кюран


Join date : 03.10.2009
Брой мнения : 214
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL A
Age : 28

Коридорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите - Page 2 EmptyСря 25 Ное 2009, 5:28 am

- Ух, я виж ти. Явно мога и без толкова много гафове. - засмя се тя. После се обърна сериозно към Джаки.
- Обещай ми, че независимо от ранга ми и потеклото, ще се отнасяш с мене като приятелка. Моля те. - каза леко усмихната и хвана ръката на момичето, усмихвайки се. После докато чакаше отговора й, тя извади кутайката с хапчетата и си взе една таблетка.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-knight.bulgarianforum.net
Джаки Крос
Student from Night Class
Student from Night Class
Джаки Крос


Join date : 15.11.2009
Брой мнения : 17
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL B - ARiSTOCRAT
Age : 34

Коридорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите - Page 2 EmptyСря 25 Ное 2009, 9:01 am

Това можеше да се приеме като още по- голяма изненада Джаки примига няколко пъти и леко отвори уста:
- Ана- сама, сигурна ли си?- попита тихо и малко плахо, като смали поглед към ръката си и тази на момичето, толкова искреност имаше в тези нейни тъмни очи, че Крос кимна положително и се усмихна широко:- Добре, разбира се, ще бъдем приятелки!
Върнете се в началото Go down
Ана Кюран
Student from Night Class And Cross Academy Guardian
Student from Night Class And Cross Academy Guardian
Ана Кюран


Join date : 03.10.2009
Брой мнения : 214
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL A
Age : 28

Коридорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите - Page 2 EmptyСря 25 Ное 2009, 11:25 am

- Щом го казвам, значи съм напълно сигурна. Е ти ако искаш се покланяй и ми викай Ана-сама, не те спирам, но просто искам да сме приятелки, а не да си ми като роб. Това имах предвид. - отвърна тя и наклони глава. Слънчевите лъчи се промъкнаха между косата й и прошариха с приятна светлина лицето й, което бе лъчезарно.
- Е, Джаки, ходи ли ти се някъде из града?
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-knight.bulgarianforum.net
Джаки Крос
Student from Night Class
Student from Night Class
Джаки Крос


Join date : 15.11.2009
Брой мнения : 17
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL B - ARiSTOCRAT
Age : 34

Коридорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите - Page 2 EmptyСря 25 Ное 2009, 1:47 pm

- Ами... аз всъщност изобщо не познавам града.- отвърна замислено, беше стигнала до тук следвайки само усета си на вампир и... съвсем мъничко ясновидските си сънища:- Пристигнах тази сутрин. Ще ми е интересно да го разгледам.
Върнете се в началото Go down
Ана Кюран
Student from Night Class And Cross Academy Guardian
Student from Night Class And Cross Academy Guardian
Ана Кюран


Join date : 03.10.2009
Брой мнения : 214
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL A
Age : 28

Коридорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите - Page 2 EmptyСря 25 Ное 2009, 2:24 pm

- Е, добре. В такъв случай ще се поразходим из улиците. Нека да оставим багажа ти и когато поискаш ще отскочим. Градчето е приятно място за вампири и хора. Надявам се да ти допадне. - избърбори тя и стана.
- Нека да ти изберем една от хубавите стаи. Познавам мястото и знам една идеална. Ще тръгваме ли или ще поостанем още малко? - попита тя. Тя махна с един бърз жест кичур от лицето си и поразтърси косата си.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-knight.bulgarianforum.net
Джаки Крос
Student from Night Class
Student from Night Class
Джаки Крос


Join date : 15.11.2009
Брой мнения : 17
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL B - ARiSTOCRAT
Age : 34

Коридорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите - Page 2 EmptyСря 25 Ное 2009, 2:35 pm

- Нека да тръгваме.- кимна и също се изправи, вдигайки куфара от пода уви тънките си пръсти около дръжката и се усмихна топло, накланяйки глава:- Води, Ана- сама.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коридорите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коридорите
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Коридорите
» КОРИДОРИТЕ НА ТРЕТИЯ ЕТАЖ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM :: ~ ~ ~ WHOLE VAMPiRE KNiGHT WORLD ~ ~ ~ :: Академия Крос :: Лунното общежитие :: Първи етаж-
Идете на: