VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM

Whole Vampire Knight World And Something More
 
Регистрирайте сеРегистрирайте се  ИндексИндекс  PortalPortal  ВходВход  

 

 Стаята на Ейприл Михейн

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Ейприл Михейн
Student from Night Class
Student from Night Class
Ейприл Михейн


Join date : 05.10.2009
Брой мнения : 129
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL D
Age : 26

Стаята на Ейприл Михейн - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Ейприл Михейн   Стаята на Ейприл Михейн - Page 5 EmptyВто 06 Окт 2009, 4:26 pm

First topic message reminder :

Стаята на Ейприл Михейн




Влязох в собствената си стая. Беше хубаво да е само моя. В сиропиталицето в една стая бяхме всички момичета, а в гората не беше, чак толкова лично пространство. Постоянно минаваха сърни с двеста километра в час. Отидох до едно огледало и се огледах. Косата ми беше вързана на опашка. Бялата ми рокля си седеше върхо крехкото ми телце. Винаги съм била слаба. Нещо което беше донякъде предимство. Окъснах очи от огледалото и отигох до куфара си. Отворих го и заизкарвах дрехи. Преобладаваше бялото. Винаги се цапах... Хубаво беше. че в гората не ме виждаха често. След като изкарах дрехите ги подредих на купчинка и захапах доланат си устна. Ох нее! Сега трябваше и да ги подреждам. Започнах бавно, тананикай ки си някаква странна мелодийка. След акто ги подредих седнах на леглото и въздъхнах. Вгледах се в ръцете си. Бяха покрити с малки ранички. Отново въздъхнах.
- А сега си задействай мозъка!- заповядах си тихичко и се изправих. Имах малка четка за коса. Отидох до огледалото и пуснах косата си. Започнах бавно да я сресвам.
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Ейприл Михейн
Student from Night Class
Student from Night Class
Ейприл Михейн


Join date : 05.10.2009
Брой мнения : 129
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL D
Age : 26

Стаята на Ейприл Михейн - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейприл Михейн   Стаята на Ейприл Михейн - Page 5 EmptyСъб 10 Окт 2009, 3:47 pm

Отворих очи едва едва. Замижах изморено. Бавно се изправих в седнало положение и отместих якето на Джеймс. Гледах напарцали някъде напред. Станах от леглото и взех костенурката в ръка. Трябваше да изляза навън и да я нахраня и да дишам малко. Но първоДжеймс щеше да си получи якето... Оставих връхната му дреха на леглото, костенурчето също. Влязох в банята и си измих лицето. Сресах косата си, понеже след сън, приличах на бункер. Поне след спане бях леко весела... После ставах мрачен киборг. Взех животното и якето и излязох от стаята търсейки Джеймс.
Върнете се в началото Go down
Ейприл Михейн
Student from Night Class
Student from Night Class
Ейприл Михейн


Join date : 05.10.2009
Брой мнения : 129
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL D
Age : 26

Стаята на Ейприл Михейн - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейприл Михейн   Стаята на Ейприл Михейн - Page 5 EmptyВто 13 Окт 2009, 2:38 pm

Влязох на бегом и подхвърлх костенурката на леглото. Извадих празния си сак. Имаше второ дъно. Най-полезното нещо на света. Усмихнах се, при късмета че имам такъв качествен куфар. ях си издялкала голяма пръчка преди да дойда тук. Заедно с това имах 3 остриета от камък. На практика оръжията ми приличаха на праисторически. Извадихси едни военни панталони и ги навлякох, махайки роклята. Сложих си една тениска и бързо вързах косата си. Грабнах остриетата и ги сложих в джобовете си. Обух кубинки, връзвайки ги нескопосано. Взех дългия прът.
- Доввиждане Елена!- казах бързайки и излязох на бегом от стаята.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Ейприл Михейн - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ейприл Михейн   Стаята на Ейприл Михейн - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Ейприл Михейн
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Ейприл Михейн
» Стаята на Сейрен
» Стаята на Джийн Блек
» Стаята на Афин Кюран
» Стаята на Сара Ширабуки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM :: ~ ~ ~ WHOLE VAMPiRE KNiGHT WORLD ~ ~ ~ :: Академия Крос :: Лунното общежитие :: Втори етаж - Стаите на момичетата-
Идете на: