VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM

Whole Vampire Knight World And Something More
 
Регистрирайте сеРегистрирайте се  ИндексИндекс  PortalPortal  ВходВход  

 

 Къщата на Ван Хелсинг

Go down 
АвторСъобщение
????
Гост




Къщата на Ван Хелсинг Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Ван Хелсинг   Къщата на Ван Хелсинг EmptyПон 05 Окт 2009, 9:24 am

Къщата на Ван Хелсинг 3_1160159169

Ван Хелсинг реши да остане в градчето завинаги, защото вече се измори да пътува. Той взе къщата близо до гората. Хората разказвали странни случки за тази къща, но един истински ловец не би се боял.

Ван влезе в къщата. Навсякаде имаше пайжини, никой не я е изпозвал скоро време. - каза си той.
Върнете се в началото Go down
Ейприл Михейн
Student from Night Class
Student from Night Class
Ейприл Михейн


Join date : 05.10.2009
Брой мнения : 129
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL D
Age : 26

Къщата на Ван Хелсинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ван Хелсинг   Къщата на Ван Хелсинг EmptyПон 05 Окт 2009, 5:50 pm

Бях дошла да разгледам градчето. Движех се акто сянка през улиците спирайки пред тази къща. Изглеждаше ми позната... Отворих входната врата. Всичко беше в паяжини.
- Ехо?- попитах с ясен и твърд глас.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Ван Хелсинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ван Хелсинг   Къщата на Ван Хелсинг EmptyПон 05 Окт 2009, 5:56 pm

От втория етаж слезе Ван Хелсинг прочутия убиец на вампири и миризмата в къщата се промени значително. Той видя момиче и разпозна че е вампир, но се отказа да я убие понеже още е млада. Той и каза:
- Здравей, млада госпожице. Какво искате?
Върнете се в началото Go down
Ейприл Михейн
Student from Night Class
Student from Night Class
Ейприл Михейн


Join date : 05.10.2009
Брой мнения : 129
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL D
Age : 26

Къщата на Ван Хелсинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ван Хелсинг   Къщата на Ван Хелсинг EmptyПон 05 Окт 2009, 6:01 pm

- Нищо. -казах спокойно насочвайк погледа си към мъжът.
- Къщата м и се стори позната...- казах тихо осъзнавайки колко нелепо звучи. Стоях като статуя с ръка на дръжката гледайки след себе си. Може би трябваше да си тръгна. Видях един паяк да види и го взех. Не беше много голям.
- Довиждане, извинете за безпокойството.- извиних се аз и бавно затворих вратата.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Ван Хелсинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ван Хелсинг   Къщата на Ван Хелсинг EmptyПон 05 Окт 2009, 6:04 pm

Той тръгна към вратата, отвори я извика.
- Аз съм Ван Хелсинг, ела не си тръгвай.
Върнете се в началото Go down
Ейприл Михейн
Student from Night Class
Student from Night Class
Ейприл Михейн


Join date : 05.10.2009
Брой мнения : 129
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL D
Age : 26

Къщата на Ван Хелсинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ван Хелсинг   Къщата на Ван Хелсинг EmptyПон 05 Окт 2009, 6:08 pm

- Ван Хелсинг...- отворих вратата.
- Нищо не ми говори! Разяснете господине.- помолих отново разглеждайки паяжините...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Ван Хелсинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ван Хелсинг   Къщата на Ван Хелсинг EmptyПон 05 Окт 2009, 6:14 pm

- Аз съм прочут убиец на вампири, на такива като тебе, но спокойно, няма да те наряна, ти сигурно си от академията. - казах и аз.
- А за тази къща незнам, наскоро се приместих и я наех, понеже е далече от градчето, е не далече ама си е близко до гората, където ваща раса се спотайва.
Върнете се в началото Go down
Ейприл Михейн
Student from Night Class
Student from Night Class
Ейприл Михейн


Join date : 05.10.2009
Брой мнения : 129
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL D
Age : 26

Къщата на Ван Хелсинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ван Хелсинг   Къщата на Ван Хелсинг EmptyПон 05 Окт 2009, 6:21 pm

- Аха...- отговорих аз. Сетих се, че още не съ мси подредила багажа. Едва бях пристигнала и тръгнах да се шлая. Трябваше да тръгвам...
- Довиждане Ван Хелсинг. Ще се видим някога!- казах аз изатворих входната врата. Тръгнах по уличките...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Ван Хелсинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ван Хелсинг   Къщата на Ван Хелсинг EmptyПон 05 Окт 2009, 6:27 pm

- Довиждане. - каза той, като реши да започне да оправя къщата, като първо реши да махне пайжините с паяците.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Ван Хелсинг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ван Хелсинг   Къщата на Ван Хелсинг Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Ван Хелсинг
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на Зеро и Юки
» Къщата на Рима и Сенри
» Къщата на Джийн Блек
» Къщата на Афин-Черният замък

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM :: ~ ~ ~ WHOLE VAMPiRE KNiGHT WORLD ~ ~ ~ :: Градчето :: Къщите-
Идете на: