VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM

Whole Vampire Knight World And Something More
 
Регистрирайте сеРегистрирайте се  ИндексИндекс  PortalPortal  ВходВход  

 

 Площада

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Ана Кюран
Student from Night Class And Cross Academy Guardian
Student from Night Class And Cross Academy Guardian
Ана Кюран


Join date : 03.10.2009
Брой мнения : 214
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL A
Age : 28

Площада Empty
ПисанеЗаглавие: Площада   Площада EmptyНед 04 Окт 2009, 7:27 pm

Тук се намира Площада в центъра на градчето.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-knight.bulgarianforum.net
Сенри Шики
Student from Night Class
Student from Night Class
Сенри Шики


Join date : 17.10.2009
Брой мнения : 45
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL B - ARiSTOCRAT

Площада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площада   Площада EmptyЧет 22 Окт 2009, 5:32 pm

Сенри последва рима през прозореца и двата тръгнаха през града като стигнаха центъра където имаше малък фонтан и двамата седнаха и Сенри я заговори:
-Ще ми кажеш какво точно стана в къщатаи кой бяха тези двамата.
Рима си спогледа краката.
Върнете се в началото Go down
Рима Тойа
Student from Night Class
Student from Night Class
Рима Тойа


Join date : 17.10.2009
Брой мнения : 63
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL B - ARiSTOCRAT
Age : 52

Площада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площада   Площада EmptyЧет 22 Окт 2009, 6:01 pm

- Не знам за кой ти казвам, че не ги познавам. Днес ги видях за първи път...- казах, но внезопно се замислих. Всъщност не ебше така. Бях ги виждала... в съниата си. - Освен в сънищата ми. - казах разсеяно и тихо, като гледах като хипнотизирана. Наскоро един и същи сън се повтаряше и отй беше съврзан с тези двамата. А сега ги видях и наяве...Колко странно...
Върнете се в началото Go down
Сенри Шики
Student from Night Class
Student from Night Class
Сенри Шики


Join date : 17.10.2009
Брой мнения : 45
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL B - ARiSTOCRAT

Площада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площада   Площада EmptyПет 23 Окт 2009, 10:22 pm

Сенри се замисли ,докато наоколо хората минаваха напред назад забъразни сякаш закъсняваха за някъде.Шики стоеше и гледаше и си мислеше.
"Колко са спокойни само хората ,ако знаеха само за действителност ева ли бива толкова спокойни,колкото са сега.Да знаят че ние вампирите наистина съществуваме, не сме само измислица биха се страхува ли от нас."
После погледна Рима и я попита
-Как си по-добре ли си вече.
Върнете се в началото Go down
Рима Тойа
Student from Night Class
Student from Night Class
Рима Тойа


Join date : 17.10.2009
Брой мнения : 63
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL B - ARiSTOCRAT
Age : 52

Площада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площада   Площада EmptyПет 23 Окт 2009, 10:37 pm

Погледнах го леко разсеяно.
- Ъм..да, по - добре съм. - отвърнах, като погледнах за миг.
Вече се питах защо да не му кажа? Какво можех да загубя..? Ох, глупава Рима! Естествено, че можеш да загубих приятелството му, помисли си само как ще живееш, ако ти каже, че не иска да те вижда повече? не, съжалявам, но е му кажа! - говореше другата страна. И хем несъзнателно хем съзнателно го казах най накрая. Направих три крачки напред, като застанах пред Шики и бях с гръб към него. Внезапно нямаше никой на площада, и слава богу. Загледах се в последния отдалечаващ се все повече човек, когато той напълно изчезна вече проговорих.
- Сенри, искам да знам, дали някога би ме приел, като нещо повече от приятел?!? - въпросът ми беше ясен, равен, не се запънах по средата, нито пък направих пауза. Направо го изстрелях на един дъх и това е. От тук нататък всичко дори животът ми зависеше от Сенри.
Върнете се в началото Go down
Сенри Шики
Student from Night Class
Student from Night Class
Сенри Шики


Join date : 17.10.2009
Брой мнения : 45
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL B - ARiSTOCRAT

Площада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площада   Площада EmptyНед 25 Окт 2009, 8:52 pm

Сенри стоеше замислен до фонтана когато чу Рима
-Сенри какво мислиш-попита тя
Сенри се сепна и я погледна и попита на свой ред
-Какво казваше
Римо го погледна изпитателно и повтори въпроса си само че този път леко се запъваше на места.Сенри я чу и пак се замисли за момент и след минута две се обърна към нея каза
-Защо питаш-попита я той
-Просто така -отвърня тя скорострелно и се обърна за да невиди как се изчервява
-Незнам-отвърна той,после продължи-Чесно казано не съм се замислял над това.Стеб сме приятели от цяла вечност били сме рамо до рамо.Не можеш да кажеш това и да очакваш веднага отговор от мен.
Докато го слушаше Рима стоеше като вкаменена и не мърдаше тогава стана нешто което нтя не очаваше Сенри я целуна по устните и и каза съвсем тихичко
-Нека правим малки стъпки да видим какво ще стане и нека си обешаем каквото и да стане ще си останем приятели завинаги,нали.
Върнете се в началото Go down
Рима Тойа
Student from Night Class
Student from Night Class
Рима Тойа


Join date : 17.10.2009
Брой мнения : 63
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL B - ARiSTOCRAT
Age : 52

Площада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площада   Площада EmptyНед 25 Окт 2009, 9:26 pm

Вероятно изглеждах като домат. Кожата ми и цялото ми тяло пареше от целувката, която Сенри ми подри. Щях да литна от щастие, ако имах крила. Опитах се да успокоя препускащото си сърце, за да мога да си поема дъх и да отговоря на думите на Сенри. След няколко минути успях.
- Да...- промълвих и кимнах, като едвам прикривах усмивката си. Никога не се бях чувствала толкова щастлива. - Разбира се...- потвърдих отново и за малко сведох поглед настрани, като успях да се поуспокоя още малко. Не бях очаквала, че ще ме целуне, но не само това ме радваше. Радваше ме и фактът, че каквото и да ставаше си бяхме обещали да сме заедно и да се подкрепяме. без дори да осъзная на лицето ми бе грейнала усмивка, която нямаше начин да прогоня.
Върнете се в началото Go down
Сенри Шики
Student from Night Class
Student from Night Class
Сенри Шики


Join date : 17.10.2009
Брой мнения : 45
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL B - ARiSTOCRAT

Площада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площада   Площада EmptyПон 26 Окт 2009, 8:52 pm

След като я целуна Сенри пак се замисли
"Дали не правя грешка все пак с нея сме приятели от толкова време и не искам нещо да се провали и да прекъсне нашето приятелство.Но направеното направено все пак и аз имам някакви чувства към Рима ,но това може би ще ни направи дори по близки"
Докато си мислеше това Рима се изчервяваше леко и се опитваше да скрие по някакв начин.
Върнете се в началото Go down
Рима Тойа
Student from Night Class
Student from Night Class
Рима Тойа


Join date : 17.10.2009
Брой мнения : 63
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL B - ARiSTOCRAT
Age : 52

Площада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площада   Площада EmptyПон 26 Окт 2009, 9:53 pm

Не знам колко поредни пъти се изчервявах. Погледнех ли го направо се разтапях, но реших да кажа нещо, за да наруша неловкото мълчание.
- Сенри, какво ще кажеш да се разходим? – попитах с предишния си спокоен тон. Умело успявах да прикрия останалите чувства. Ставах не само за модел, но и за актриса.
Върнете се в началото Go down
Сенри Шики
Student from Night Class
Student from Night Class
Сенри Шики


Join date : 17.10.2009
Брой мнения : 45
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL B - ARiSTOCRAT

Площада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площада   Площада EmptyВто 27 Окт 2009, 7:56 pm

Сенри я погледна и се усмиха тя бе толкова жизнена сега и само как танцуваше.той я загледа и се унеса за няколко минути усетисе чак когато някой започна да го тръска по рамото
-Сенри...Сенри.Земята вика Сенри обади се,пак се унесе на някъде.Хайде да се поразходим някаде искаш ли
Сенри я погледна и каза
-Става само ако водиш ти.
Двамата станаха и тръгнаха из града.
Върнете се в началото Go down
Джаки Крос
Student from Night Class
Student from Night Class
Джаки Крос


Join date : 15.11.2009
Брой мнения : 17
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL B - ARiSTOCRAT
Age : 33

Площада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площада   Площада EmptyСъб 21 Ное 2009, 7:19 pm

Тихи стъпки, едва доловимо, се разнасяха през площада. Квадратните токове на ботушите докосваха земята с някаква нереална лекота, а момичето се носеше като фантом. Внимателно и съсредоточено, толкова спокойно изражение и треперещи лилави очи, които гледаха право напред с една известна доза вълнение, която повече от ясно се четеше. Кестеняво- кадифените й коси бяха като воал, клатушкащ се с лекота по гърба й с всяка следваща стъпка, акогато спря две кичурчета немирно се спуснаха от двете страни на бледото й лице:
- Този град...- пророни тихо и се усмихна съвсем леко, стискайки дръжките на куфара пред себе си с две ръце по- здраво.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Площада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площада   Площада Empty

Върнете се в началото Go down
 
Площада
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM :: ~ ~ ~ WHOLE VAMPiRE KNiGHT WORLD ~ ~ ~ :: Градчето-
Идете на: