VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM

Whole Vampire Knight World And Something More
 
Регистрирайте сеРегистрирайте се  ИндексИндекс  PortalPortal  ВходВход  

 

 СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ   СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ - Page 2 EmptyНед 08 Ное 2009, 9:43 pm

First topic message reminder :

Свестих се и забелязах, че съм в някаква болница. "Странно, какво ли правя тук? Кой ли ме е довел?" Надигнах се леко от леглото и забелязах, че Харукай спи на един стол до мен и ме държи за ръката. Не я мръднах, за да не го събудя. Погледнах в другата посока, а там беше Зеро и също спеше. През прозореца влизаше само светлина от уличните лампи и половината стая беше в оранжеви тонове от нея. В мрачния край имаше и други спящи фигури, но ми беше трудно да ги различа. Бавно се облегнах на калъвката, защото отново ми се зави свят. Затворих очи и се унесох в сън.


Последната промяна е направена от ЮКИ КЮРАН на Пет 11 Дек 2009, 8:21 pm; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com

АвторСъобщение
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ   СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ - Page 2 EmptyВто 24 Ное 2009, 9:43 am


- Но аз искам да разбера сега. Искам да знам защо постоянно губя съзнание и ту съм отпаднала ту пълна с енергия. Не ми се вярва, че е от това, че цяла нощ се инатях и се опитвах да се преборя със глада си. Струва ми се, че е нещо много по-сериозно. А не искам децата ми да знаят, какво ми е, а аз не. - Погледнах я право в очите. - Моля те Рюка, попитай някой доктор. Кажи им, че искам да знам. Кажи им, че имам право да знам. Моля те.
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Рюка Соуен
Student from Night Class
Student from Night Class



Join date : 18.10.2009
Брой мнения : 12
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL B

СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ   СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ - Page 2 EmptyВто 24 Ное 2009, 9:47 am

- добре добре спокойно. Сега ще го извикам и той ще дойде да ти каже. - надигнах се от леглото и го заобиколих. Взех малкото дистанционно с едно копче н него ,което беше предназначено за да повикам лекаря и го натисках. След това оставих малкото чудо обратно на мястото му. Върнах се от другата страна при Юки. - Готово. След малко ще е тук! - казах с мен успокоителен глас.
Върнете се в началото Go down
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ   СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ - Page 2 EmptyВто 24 Ное 2009, 10:41 am


- Благодаря ти. - Не след дълго в стаята влезе явно един от лекуващите ме лекари. Като ме видя седнала в леглото малко се изненада. Приближи се бавно и хвана ръката ми. Кимна ми леко с глава и попита.
- Как се чувства днес нейно Височество. Прекрасно е, че вече сте в съзнание. Ще изпратя една от сестрите, за да ви смени банката с кръв. Тази вече привършва. - Колко е мил. Разбира се това беше нормално в това крило на болницата. Третия етаж от градската болница беше обособен за вампири. Всички бяха такива, както пациентите, така и лекуващия ги персонал. Повечето от докторите бяха Аристократи, но имаше и такива, които бяха просто LEVEL B. Такива бяха и всички от помощния персонал. Познавах моя доктор, но не от престоя си ту, нали все бях в безсъзнание, а от това, че той е един от многото Нобелови Лауреати за Медицина в тази болница. Мизуки Мидори знаеше много, както за хората, така и за нас вампирите. Беше доста голям на възраст, макар, че визуално беше на под тридесет години. Често бе посещавал приемите в имението Кюран, а и бях чувала от Канаме, че е бил личен приятел на баща ни Харука Кюран. Той е бил един от малцината, които са посещавали подземията на имението, когато родителите ми ме криеха от Ридо преди толкова години. Нищо чудно, че той е поел моя случей. Въпреки че може да се каже, че е участвал в моето отглеждане той не пренебрегваше ранга ми във вампирското общество. Винаги ми се кланяше приведен почти до земята, поклона му бе доста по-дълбок от този на всички останали, а и ми говореше на ВИЕ. - Все още ли ви се вие свят принцесо? Имате ли някакви оплаквания?
- Благодаря Мизуки добре съм. Но имам няколко въпроса.
- Въпроси ли? Какви въпроси?
- Ще ми обясниш ли какво ми е? Защо постоянно губя съзнание? Защо понякога се чувствам без всякакви сили, а следващия момент те ме изпълват? Това не ми се струва нормално.
- Не се притеснявайте. Всичко е от преумора. Били сте малко изнервена от пристигането на Харукай и малкия ви спор с господаря Канаме. А и след като сте гладували цяла нощ и на сила сте се удържали, за да се преборите с глада. Всичко това е изцедило всичките ви сили. Няма нищо страшно. С малко почивка и няколко банки прясна кръв и отново ще сте енергична както преди. Не се притеснявайте излишно, защото това може само да ви навреди и да се наложи да забавим изписването ви.
- А кога ще ме изпишете?
- С Канаме-Семпай решихме, че ви е нужна още една нощ наблюдение при нас и после спокойно можете да си тръгнете от тук.
- Благодаря ти Мизуки. - Той се поклони дълбоко и излезе от стаята. Рюка ме погледна и леко се усмихна.
- Видя ли, че няма нищо лошо. Аз ще изляза за малко, за да се обадя на Акацуки и Ханабуса, за да им кажа как си, защото и те се притесняват за теб. - Кимнах и тя излезе.
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ   СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ - Page 2 EmptyВто 24 Ное 2009, 8:40 pm


- Децата ли? Ти нали излезе да говориш по телефона с Акацуки и Ханабуса?
- О извинявай. Овърках се. Просто се замислих за тях и затова. - Нямах възможност да и отговоря, защото вратата се отвори и в стаята влезе Зеро. Рюка го погледна леко злобно, но си замълча. - Юки, искаш ли да ви оставя сами или да остана.
- По добре излез. - Каза и Зеро със сериозен поглед. Тя настръхна от яд и тъкмо да му крестне и аз и поклатих леко глава. Тя разбра жеста ми и излезе тихомълком, но затвори вратата доста по-силно от обикновенно. - Тази пак не е на кеф.
- Зеро, не говори така. Тя ми е приятелка.
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Зеро Кирию
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Зеро Кирию


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 103
Type/Race : VAMPiRE / HUNTER
Vampire Level : LEVEL D
Age : 52

СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ   СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ - Page 2 EmptyВто 24 Ное 2009, 11:50 pm

Бях напуснал болницата по изгрев слънце, а ето, че пак съм тук. Не ми се иска много много да се засичам с всички от Нощния клас в стаята на Юки, но трябва да я видя. Трябва да разбера как е. Влязох в асансьора и натиснах бутона с цифра 3. Когато той спря и вратите се отвориха излязох бавно и се огледах внимателно за бели униформи от Академия Крос. За мой късмет не съзрях никого по коридорите. Приближих се бавно до нейната стая и отворих вратата без да чукам. За жалост Юки не беше сама. С нея беше дългокосата вампирка Рюка. Аз и се дръпнах и тя се изпари веднага. Не обърнах внимание на забележката на Юки, а просто седнах до нея на леглото. Тя ме погледна в очите и сякаш поиска да ми каже нещо, но аз я спрях с целувка.
- Добре ли си принцесо? Толкова много ми липсваше днес. Исках да остана, но имаше прекалено много бели униформи наоколо и се наложи да пообиколя малко града. Изглеждаш отпаднала. Тази болница не ти влияе добре. Ще си здрава и много по-щастлива ако не си тук. Кога ще те изпишат, за да си дойдеш удома? Направо нямам търпение. Вече съм решил какво ще е тържественото меню за "Добре дошла".
- Не не. Спри. Не продължавай. - За миг изражението и се промени. "Какво ли обърках пак?" Не я попитах, а изчаках сама да ми каже.
Върнете се в началото Go down
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ   СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ - Page 2 EmptyСъб 12 Дек 2009, 2:13 pm


- Не мога да дойда с теб сега. Трябва да се прибера в общежитието.
- Но ...
- Недей!
- Какво?
- Не ме карай да избирам точно сега. Не мога. Не бива. - В този миг вратата се отвори и в стаята влязоха Канаме, Рюка и Ханабуса.
- Зеро, трябва да поговорим. - Каза Канаме.
- Нямам желание да говоря с теб
- Не ме интересува. Излез. Веднага. - За първи път Канаме показа някаква емоция на лицето си.
- Добре де. Излизам. - Каза Зеро и излезе в коридора. Канаме ме целуна по челото и излезе след него.
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Зеро Кирию
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Зеро Кирию


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 103
Type/Race : VAMPiRE / HUNTER
Vampire Level : LEVEL D
Age : 52

СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ   СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ - Page 2 EmptyПет 26 Мар 2010, 12:10 pm

Професора отвори вратата на стаята на Юки и тя, Рюка и Ханабуса ни погледнаха изненадано. Той влезе, а Канаме го последва и веднага седна на леглото до Юки. Аз останах до вератата. Не можех да си позволя да се приближа до нея. Сърцето ме болеше, но трябваше да мисля не само за Юки, но и за нашия син. Той трябваше да живее.
- Как е любимата ми пациентка днес?
- Добре съм Професоре. Но тази стая ми писна. Искам да си ходя.
- Това е причината да съм тук.
- Ще ме исписвате ли?
- Да.
- Кога?
- Още днес. Но при едно условие.
- Какво е? Ще направя всичко само да напусна болницата.
- Когато се прибереш в общежитието ще си почиваш, ще лежиш повечко и ще слушаш какво ти казва Канаме. Той е наясно със състоянието ти и знае какво е нужно, за да се подобриш възможно най-скоро.
- Видя ли любима, отиваме си удома. Но трябва да ме слушаш. - Канаме се наведе над красивото и лице и я целуна нежно. А моето сърце сякаш се счупи. Можех единствено да се радвам, че съм имал възможността да прекарам малко време само с нея. А и сега тя чакаше моя син. Моето момче беше на път, а майка му беше жената на моя живот.
- Не съм много съгласна с това да те слушам, но ако това е единствената възможност да се измъкна от това болнично легло ще се постарая.
- Има още малко документи за оформяне и спокойно можете да тръгвате. - Рюка веднага се захвана да събира нещата на Юки. А Ханабуса ме избута навън, за да може Юки да съблече тази почти прозрачна нощница и да облече нещо, с което да си тръгне. Канаме последва Професора до кабинета му и не след дълго излезе с една папка с документи. Направи жест на Ханабуса да се приближи до него и му подаде документите като каза само.
- Отговаряш с живота си за тях. Ако нещо изчезне или някоя информация излезе от тази папка ще държа теб отговорен. - Ханабуса кимна и в този миг вратата на болничната стая се отвори. Юки и Рюка излязоха. Канаме се приближи и и се усмихна. - Избирай! Да те возя в инвалидна количка или да те нося на ръце? - Юки направи една нацупена муцунка и каза.
- И питаш. - Той се засмя и я вдигна на ръце, а тя се сгуши в обятията му.

Не след дълго бяхме пред Лунното общежитие.
- Оправяй се бързо Юки! - Казах нежно аз и тръгнах към сградата на училището.
- Зеро, къде отиваш?
- Мой ред е да патрулирам. - Казах по-високо аз и се скрих сред дърветата на Академията.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ   СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
СТАЯТА НА ЮКИ - ЛЕКУВАЩ ЛЕКАР ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Проф. Мизуки Мидори - Главен лекар във вампирското крило на болницата и Нобелов Лауреат и Професор по Медицина
» КАБИНЕТА НА ПРОФ. МИЗУКИ МИДОРИ
» СТАЯТА НА АНА КЮРАН
» Стаята на Сейрен
» СТАЯТА ЗА ГОСТИ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM :: ~ ~ ~ WHOLE VAMPiRE KNiGHT WORLD ~ ~ ~ :: Градчето :: Болницата :: ТРЕТИ ЕТАЖ-
Идете на: