VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM

Whole Vampire Knight World And Something More
 
Регистрирайте сеРегистрирайте се  ИндексИндекс  PortalPortal  ВходВход  

 

 Фонтана

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Ана Кюран
Student from Night Class And Cross Academy Guardian
Student from Night Class And Cross Academy Guardian
Ана Кюран


Join date : 03.10.2009
Брой мнения : 214
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL A
Age : 28

Фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Фонтана   Фонтана EmptyНед 04 Окт 2009, 4:56 pm

Фонтана

Фонтана Snapshot20081120122007

Фонтана Snapshot20081105172538
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-knight.bulgarianforum.net
Рима Тойа
Student from Night Class
Student from Night Class
Рима Тойа


Join date : 17.10.2009
Брой мнения : 63
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL B - ARiSTOCRAT
Age : 52

Фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: 1   Фонтана EmptyНед 18 Окт 2009, 12:23 am

С бавни и тихи стъпки пристигнах, под ръка със Сенри. Той от време на време ме поглеждаше по пътя, като се канеше да каже нещо, но видя, че съм замислена и рееща се някъде надалеч, затова бе решил за запази мълчание. Когато спряхме да вървим, освободих ръката му, макар и да не ми се искаше много, много. Вероятно бе усетил, че опитвах да избягвам погледа му, защото се боях, че можех да се разтопя напълно и несъзнателно да избълвам думите, от чийто отговор се страхувах. Затова просто отидох до фонтана, като започнах да си играя с една струйка вода. С периферното си зрение видях, че Сенри бе дошъл до мен с ръце в джобовете си и ме гледаше все така опитвайки се да разбере, защо толкова се бях променила. А отговорът май беше почти очевидно, но просто не исках да го призная. Само заради този проклет страх. Ако не беше той.. вероятно сега изглеждам като пълно глупачка в очите на Сенри, но исках да запазим поне приятелството си, което бяхме изградили през всички тези години. Имахме си доверие – пълно доверие, споделяхме си всичко, а сега аз не можех да му споделя това. Би трябвало да го направя, а нямах смелостта, която ми беше нужна. Не исках Сенри да ме намрази, или да не иска да ме вижда повече… В главата ми се въртяха и още по ужасни мисли, които игнорирах напълно. Всичко стана много дори прекалено сложно. Чудех се кое е по – добре: да знаех дали Сенри изпитваше нещо повече от приятелство към мен, или да си остана в неведение по този въпрос, който денонощно ме мъчеше. Стоях все така и гледах водата, която тези нощ изглеждаше, като вълшебна.
- Е, ще ми разкажеш ли какво си правила, докато ме нямаше или е тайна? – попита ме Сенри, а аз леко се сепнах. Не очаквах един от двама ни да проговори скоро.
- Ами..нищо. – казах. – Нищо особено. – поясних тихо аз. – без теб ми беше адски скучно. – казах след малко, надявайки се да разведря атмосферата, но тежестта на неизказаните думи, които искаха да си пробият път, надделяваше и вече дори се усещаше и във въздуха.
Върнете се в началото Go down
Сенри Шики
Student from Night Class
Student from Night Class
Сенри Шики


Join date : 17.10.2009
Брой мнения : 45
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL B - ARiSTOCRAT

Фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана   Фонтана EmptyНед 18 Окт 2009, 3:39 pm

Сенри се загледа в пълната луна и се замисли.Рима го погледна и размаха ръка пред лицето му
-Ехо,тук ли си-извика тя продължавайки да маха ръка пред лицето му.
Той се сепна изведнъж и хвана ръката.Тя го погледна с изпитателен поглед .
-Сенри къде се бе отнесъл- попита го тя
Той я погледна, но нищо не отговори,но след минута две каза
-Според теб колко ли ще издържим около хората без да разберат кои сме.
Рима го погледна.
Върнете се в началото Go down
Рима Тойа
Student from Night Class
Student from Night Class
Рима Тойа


Join date : 17.10.2009
Брой мнения : 63
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL B - ARiSTOCRAT
Age : 52

Фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана   Фонтана EmptyНед 18 Окт 2009, 3:43 pm

Въпросът на Сенри леко ме изненада. Наистина не се бях замисляла много за това. Погледнах земята за секунда, а после отново погледнах него.
- Не знам, Сенри. Но няма за какво да се тревожиш. Ние умеем да се контролираме! - казах убедена в думите си, като леко се усмихнах, за да го развеселя малко.
Върнете се в началото Go down
Сенри Шики
Student from Night Class
Student from Night Class
Сенри Шики


Join date : 17.10.2009
Брой мнения : 45
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL B - ARiSTOCRAT

Фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана   Фонтана EmptyПон 19 Окт 2009, 1:56 pm

Сенри Я погледна и се усмихан едвам доловими
-Просто се чудех какво би станало това е.Ами ти
Рима го погледна и се изчерви едвам видимо и си обърна лицето настаран за да не я види Сенри и погледна луната която се отразяваше във водана на фонтана.
Върнете се в началото Go down
Рима Тойа
Student from Night Class
Student from Night Class
Рима Тойа


Join date : 17.10.2009
Брой мнения : 63
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL B - ARiSTOCRAT
Age : 52

Фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана   Фонтана EmptyПон 19 Окт 2009, 5:40 pm

- Какво за мен? - попитах, като се опитах да звуча безразлично, надявах се Шики да не бе видял, че се бях изчервила. Едвам сдържах това чувство, което бушуваше в мен. Не знаех дали ще мога да издържа още дълго време, без да му кажа... Но и не знаех как да го направя. Никога до сега не се бях обяснявала на някого в любов.
- Струваш ми се странна, Рима. - сепнах се, когато отвърна на въпроса ми. Нима бе забелязал? - Поведението ти се е променило. - отбеляза Сенри, а аз сведох глава. Въпросът, който се канех да му задам щеше да прозвучи ужасно глупаво.
- Ъм..Шики..Ти...- промълвих аз, като правих пауза след всяка дума, защото просто не знаех как точно да го попитам, така че да не се усети. - Как би реагирал, ако някой ти каже, че те обича? - изстрелях внезапно, като после едвам се сдържах да не запуша устата си с ръка. Останах с лице, гледащо към земята, а очите ми бяха разширени от страх-. Как можах?! Какво му бях казала току що?
Върнете се в началото Go down
Сенри Шики
Student from Night Class
Student from Night Class
Сенри Шики


Join date : 17.10.2009
Брой мнения : 45
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL B - ARiSTOCRAT

Фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана   Фонтана EmptyПон 19 Окт 2009, 11:08 pm

Сенри все още се бе вглъбил в себе си и си мислеше нещо когато се обърна към Рима и я погледна
-Защо питаш-попита той
Тя се стъписа едвам забележимо но се увладя
-Просто тако аот любопитсво, отговори.-каза тя
Сенри бръкна в сакото си извади от сакото си едан опаковка POCKY и я отвори
-Незнам не съм се замисля по този въпрос,а ти -попита на свой ред той като и подаде пликчето със снакса.
Върнете се в началото Go down
Рима Тойа
Student from Night Class
Student from Night Class
Рима Тойа


Join date : 17.10.2009
Брой мнения : 63
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL B - ARiSTOCRAT
Age : 52

Фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана   Фонтана EmptyВто 20 Окт 2009, 5:52 am

Не казах нищо, посто поклатих глава отризателно, сякаш ми беше все едно и взех снакса. Оторих го и си взех едно, а след като го изядох, взех друго и го протегнах към устата му. Той го лапна, а аз се усмихнах незабелжимо.
- Имам една изненада. - казах аз със спокоен и неразгадаем тон. Лека и недоловима усмивка заигра по лицето ми, но умело я прикривах. Наистина съвсем бях забравила за изненадата, която бях направила. Момчето ме погледна.
- Каква? - попита той, но макар никога да не разкриваше емоциите си, забелязах лека нотка на любопитство в гласа му.
- Следвай ме. - казах аз с рамен тон и все атка държайки снакса се запътих към градчето, или по - точно към мястото, където бяха къщите...
Върнете се в началото Go down
Сенри Шики
Student from Night Class
Student from Night Class
Сенри Шики


Join date : 17.10.2009
Брой мнения : 45
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL B - ARiSTOCRAT

Фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана   Фонтана EmptyВто 20 Окт 2009, 11:02 am

Сенри въздъхана хвана снакса взе малко стана и тръгна като следваше Рима ,която го водеше към градчето по специално към онази заст където бяха къщите.Когато наближиха Рима се спря.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Фонтана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана   Фонтана Empty

Върнете се в началото Go down
 
Фонтана
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM :: ~ ~ ~ WHOLE VAMPiRE KNiGHT WORLD ~ ~ ~ :: Академия Крос :: Вътрешния двор-
Идете на: